top of page

TIKSLAS - ĮSIMINTINOS VESTUVĖS?

Kiekviena pora, planuojanti vestuves, tikisi, kad jų šventė liks įsimintina visą gyvenimą, tiesa? Puiku būtų, kad šventė įsimintų ne tuo, kad teko blaškytis ir ieškoti pagalbos, sukti galvą, kas po ko vyks, ką veiks giminės ar kada reikės mesti jaunosios puokštę? Nevardinsiu scenarijų "kas būtų jeigu būtų", nes jei jau skaitai čia, reiškia eini teisingo vestuvių scenarijaus kryptimi.

 

Aš, vedėjas Evaldas, puikiai suprantu, kad vestuvės - viena svarbiausių dienų jauniesiems, todėl šią dieną jiems nevalia niekuo rūpintis, jaudintis dėl tam tikrų detalių, nukreipiančių dėmesį nuo vienas kito, todėl visad visus norus ir svajones išsiaiškinu dar keli mėnesiai iki šventės. Bendravimui su jaunaisiais ir jų artimaisiais skiriu didelį dėmesį, negailiu laiko susitikimams, skambučiams, susirašinėjimams, planų dėliojimams, jų keitimui ir dėliojimams iš naujo, nes tik tai padeda pasiekti geriausių rezultatų. Ko reikia iš jaunųjų? Tik atviro bendravimo ir pasitikėjimo manimi ir mano komanda.

Šventės dieną galiu ne tik pravesti vakarinę dalį, tačiau ir pakoordinuoti svečius prie bažnyčios ar santuokos rūmų ir taip nuo pat oficialiosios dalies išvaikyti nerimą ir suteikti užtikrintumo. Vakaro metu didžiausią dėmesį skiriu tarpusavio ryšiui, nes jam užsimezgus, svečiai tampa drąsesni, užsiėmimai - laisvesni, o šokiai - smagesni. O viskas, kas vyksta po to - įsimenama visam gyvenimui! 

DSC_5763 1.jpg
bottom of page