top of page

APIE MANE

Sveiki! Aš esu Evaldas. Jau 7 metus vedu renginius. Nei daug, nei mažai, tiesa? Pakankamai daug kaupiant patirtį, susipažįstant su įvairiausiomis situacijomis, bendraujant su skirtingais žmonėmis, aplankant daug skirtingų vietų, atsirenkant, kur ir su kuo man maloniausia dirbti, priimant sprendimą, kas būtų geriausia pagal atitinkamą klientų pasirinkimą ir svarbiausia - išgryninant, kur man reikia būti. Tačiau pakankamai mažai, kad priimčiau tik standartinius sprendimus ir taikyčiau visiems vienodą programą, todėl esu lankstus, pasiryžęs kurti naujas idėjas, bandyti nepatogius sprendimus ir visa tai daryti taip, kad rezultatas būtų tobulas, o klientų lūkesčiai - išpildyti maksimaliai!

Kiekvieną renginį kuriu dėmesingai, kūrybiškai iš visos širdies ir su didele šypsena. Niekada negailiu laiko ir savęs išsiaiškinant net smulkiausius norus ir paverčiant juos realybe (arba bent jau kompromisu). Mano programa yra paremta ne tik žaidimų įgyvendinimu, tačiau ir improvizacija bei kokybišku humoru.

Dar esu žinomas kaip:

- vestuvių vedėjas;

- jubiliejų vedėjas;

- gimtadienių vedėjas;

- įmonių renginių vedėjas;

- šimtadienių ir išleistuvių vėdėjas;

- protmūšių kūrėjas ir vedėjas.

Renginius vedu lietuvių bei anglų kalbomis.

 

Dar... Prieš Kalėdas mėgstu stebinti ir kurti šiltą atmosferą, todėl šiuo laikotarpiu stebinu kaip Kalėdų senelis ir atnešu džiaugsmą į namus, mokyklas ir darželius.

Su kiekviena diena stengiuosi tobulėti ir realizuoti save: mokausi improvizacijos meno, kalbėjimo manierų, skaitau knygas, domiuosi žmonių jausmais bei emocijomis. Ypač domiuosi technologijomis, automobiliais. Labai mėgstu susipažinti ir bendrauti su naujais žmonėmis, todėl jeigu dar dvejojate ar parašyti man, nedvejokite, o parašykite. Man visada malonu :)

RF7A1429.jpg
bottom of page