top of page

KLASIOKŲ ŠVENTĖ, KURIĄ NORĖSIS PAKARTOTI

Šimtadieniai, penkiasdešimtadieniai, paskutiniai skambučiai ar išleistuvės - visos šios šventės šiltais prisiminimais turėtų moksleivio galvoje įstrigti visam gyvenimui. Tai šventės, kurių metu neturi trūkti vaikiško naivumo, jaunatviško žavesio, rūpesčių palikimo namuose ir energingų šokių iki ryto. 

 

Mano, kaip renginio vedėjo misija yra, kad visi moksleiviai džiaugtųsi švente, prisimintų geriausias akimirkas ir praėjusį laiką su draugais, pirmuosius bučinius, automobilius, geriausias pamokas ir keliones, tuo pasidžiaugtų, padėkotų vieni kitiems bei dar kartą užtvirtintų, kad kartu jie moka linksmintis! Šventėje su manimi netrūks interaktyvių užsiėmimų, apdovanojimų, koncertų, improvizacijų, pasirodymų, staigmenų, dainų, flashmobų ir kitų šokių. Net negali įsivaizduoti, kaip viskas telpa į vieną vakarą? Telpa! Turime laiko iki pat ryto!

 

Žinoma, nepamirštame ir tėvelių bei mokytojų. Juk jie tikrai moka stebinti! Todėl dar viena iš mano misijų - padaryti, kad tiek tėveliams, tiek mokytojams, tiek vaikams šios šventės būtų kupinos geriausių emocijų, o rasti viduriuką, kad viskas būtų idealu visiems - yra tai, kas mane veža! Jūs pasiruošę?

330.jpg
bottom of page